Održan radni sastanak na Pravnom fakultetu Univerziteta u Kragujevcu

Članovi Erasmus+ PPMA projekta iz Novog Sada i Niša održali su radni sastanak na Pravnom fakultetu u Kragujevcu dana 17. decembra 2021. godine. Upravi fakulteta i zainteresovanim nastavnicima i saradnicima sa Katedre za javno pravo prezentovan je aktuelni Erasmus+ PPMA projekat kao i rezultati koji su postignuti do sada. U cilju diseminacije projektnih ciljeva izložene su mogućnosti za dalju saradnju kao i ukljucivanje Univerziteta i Pravnog fakulteta u Kragujevcu u implementaciju i dalje razvijanje ovog projekta.
Nastavnici i saradnici iz Kragujevca pokazali su veliko interesovanje i dali su dosta dobrih ideja kako se projekat može razvijati uopšte a posebno na njihovom Univerzitetu. Podeljene su knjige i propratni materijal koji je štampan u okviru projekta.
Nakon radnog dela boravak na Pravnom fakultetu okončan je prigodnom zakuskom u Univerzitetskom restoranu.